VIDEO/ Talentin shqiptar Silvio Merkaj në provë tek klubi i njohur

VIDEO/ Talentin shqiptar Silvio Merkaj në provë tek klubi i njohur

14:10, 17/07/2017

Sulmuesi i talentuar shqiptar, Silvio Merkaj është shumë pranë marrëveshjes me klubin e Catanias.

19-vjeçari është pjesë e Folignos që militon në Serie D, ndërsa shqiptari aktualisht ndodhet një muaj në provë tek klubi i njohur italian, shkruan SYRI.net.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment