‘Sport’ lëshon 'bombën' e ditës: Neymar kërkon largimin nga Barcelona

‘Sport’ lëshon 'bombën' e ditës: Neymar kërkon largimin nga Barcelona

12:28, 17/07/2017

Neymar raportohet se ka kërkuar largimin nga Barcelona për arsyen e vetme që të dalë nga hija e Lionel Messit, shkruan “Sport”, raporton SYRI.net.

Kujtojmë që braziliani në vitin 2013 nënshkroi me Barcelonën me të cilën ka një klauzolë lirimi me vlerë prej 200 milionë eurosh.

Skuadrat e Manchester City, Manchester United dhe Paris Saint-Germain janë interesuar për të marrë shërbimet e Neymar që ka një kontratë të vlefshme me Barcelonën deri në verën e vitit 2021.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment