ZYRTARE/ Skënderbeu-Kairat Almaty, përcaktohet arbitri i ndeshjes

ZYRTARE/ Skënderbeu-Kairat Almaty, përcaktohet arbitri i ndeshjes

11:46, 17/07/2017

Skënderbeu hedh një hap të rëndësishëm drejt raundit të 3-të të Europa League pasi barazoi 1-1 në transfertë ndeshjen e parë me Kairat Almaty.

Ditën e sotme UEFA ka zyrtarizuar arbitrin e ndeshjes për sfidën në Korçë mes Skënderbeut dhe Kairat Almati.

Danezi 35-vjeçar  Jens Maee do të jetë arbitri që do të vendosë drejtësi në këtë përballje.

Asistentët: Henrik Larsen, Elvis Boric

Gjyqtar i katërt: Jorgen Daugbjerg Burshardt

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment