FOTO/ Nga Kamponati Botëror i Notit në Budapest

FOTO/ Nga Kamponati Botëror i Notit në Budapest

11:34, 17/07/2017

Notaret duke interpretuar gjatë garës së notit të sinkronizuar në Kampionatin Botëror të Notit në Budapest, 2017 FINA World Championships.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment