Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët, tubim në mbështetje të liderit të opozitës Sali Berisha

VIDEO+FOTO/ Mbyllen pjesët e para, rezultatet dhe renditja në Grupin A

VIDEO+FOTO/ Mbyllen pjesët e para, rezultatet dhe renditja në Grupin A

21:49, 23/06/2024

Gjermania dhe Zvicra po luajnë ndeshjen e fundit të Grupit A, ku do të përcaktohet dhe vendi i parë.

Zvicra i ka surprizuar organizatorët e turneut, pasi në minutën e 28-të Ndoye ka realizuar golin e parë të takimit.

1-0 mbyllet pjesa e parë dhe momentalisht Zvicra është e para e grupit.

Në takimin tjetër Skoci-Hungari nuk ka gol dhe aktualisht skocezët janë të tretët në Grupin A.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco