VIDEO/ Zvicra surprizon Gjermaninë, kalon në avantazh dhe i merr kreun e Grupit A

VIDEO/ Zvicra surprizon Gjermaninë, kalon në avantazh dhe i merr kreun e Grupit A

21:35, 23/06/2024

Gjermania dhe Zvicra po luajnë ndeshjen e fundit të Grupit A, ku do të përcaktohet dhe vendi i parë.

Zvicra i ka surprizuar organizatorët e turneut, pasi në minutën e 28-të Ndoye ka realizuar golin e parë të takimit.

1-0 dhe momentalisht Zvicra është e para e grupit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco