Holandë-Francë/ Shënohet gol në pjesën e dytë, por ja çfarë ndodh

Holandë-Francë/ Shënohet gol në pjesën e dytë, por ja çfarë ndodh

22:32, 21/06/2024

Në “Red Bull Arena” të Leipzigut po luhet sfida më e rëndësishme e Grupit D të Euro 2024 mes dy pretendentëve, Holandës dhe Francës, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë nuk prodhoi gol, me gjithë rastet nga të dy ekipet, që synojnë fitoren për të marrë kreun e grupit.

Në pjesën e dytë, në minutën e 69-të shënon Simons për Holandën, por gjyqtari me ndihmën e VAR-it e anulon.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco