Holandë-Francë/ Mbyllet pjesa e parë, njihuni me rezultatin dhe statistikat

Holandë-Francë/ Mbyllet pjesa e parë, njihuni me rezultatin dhe statistikat

21:50, 21/06/2024

Në “Red Bull Arena” të Leipzigut po luhet sfida më e rëndësishme e Grupit D të Euro 2024 mes dy pretendentëve, Holandës dhe Francës, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë nuk prodhoi gol, me gjithë rastet nga të dy ekipet, që synojnë fitoren për të marrë kreun e grupit.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco