Lajmi i fundit

Të shtëna me armë në një lokal në plazhin e Tales, një i plagosur

Hidhet shorti i Conference League/ Partizani, Vllaznia dhe Tirana njohin kundërshtaret në Europë

Hidhet shorti i Conference League/ Partizani, Vllaznia dhe Tirana njohin kundërshtaret në Europë

16:11, 18/06/2024

Këtë të martë në orën 16:00 në Nyon të Zvicrës u hodh shorti i raundi të parë kualifikues të UEFA Europa Conference League, me skuadrat shqiptare që mësuan kundërshtarët e këtij raundi.

SHORTI

Valur (Islandë)-Vllaznia (Shqipëri)

Malisheva (Kosovë)- FK Buducnost Podgorica (Mali i Zi)

Partizani (Shqipëri)- Marsaxlokk (Maltë)

FC Torpedo Kutaisi (Gjeorgji) -Tirana (Shqipëri)

FC NOAH (Armeni) -Shkëndija (Maqedoni)

Ndeshjet e këtij raundi të Conference League do të zhvillohen në datat 11 dhe 18 korrik, me datat dhe oraret e sakta që do publikohen nga UEFA më datë 21 qershor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco