Mbrojtësi i djathtë zyrtarizon largimin nga Partizani

Mbrojtësi i djathtë zyrtarizon largimin nga Partizani

17:07, 12/06/2024

Leart Zekolli është largimi i radhës te Partizani. Mbrojtësi i djathtë, nëpërmjet një postimi në rrjetet ka njoftuar mbylljen e bashkëpunimit. 

“Përmes këtij njoftimi do t’iu lajmëroj se nuk do të jem më pjesë e Partizanit. Falenderoj klubin pëer të gjitha mundësitë që më ka dhënë, presidentin, stafin dhe të gjithë tifozët “Guerrils”. Suksese familja e kuqe”, ka shkruar anësori.

Zekolli del lojtar i lirë në merkato dhe është në kërkim të një skuadre të re. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco