Broja: Mund të bëhem një ikonë e të mos harrohem kurrë

Broja: Mund të bëhem një ikonë e të mos harrohem kurrë

09:06, 10/06/2024

Armando Broja është një nga lojtarë më të mirë që ka kombëtarja.

Sulmuesi i Shqipërisë, në një intervistë për “Gazetta dello Sport” u shpreh se është krenar, që do luajë për kuqezinjtë.

Broja shpreson se do mund të shndërrohet në një ikonë.

“Jam shumë krenar kur luaj për Shqipërinë. Mund të bëhem një ikonë e të mos harrohem sa të jetë jeta…

Kur karriera ime të ketë perënduar dua që emri im të mos harrohet kurrë! Këtë e bëj për Shqipërinë dhe babain”, deklaroi Broja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco