Ten Hag: Nëse nuk më duan, do shkoj diku tjetër të fitoj trofe

Ten Hag: Nëse nuk më duan, do shkoj diku tjetër të fitoj trofe

22:33, 25/05/2024

Manchester United e fitoi sonte FA Cup, duke mposhtur në finale Manchester Cityn me rezultatin 2-1.

Stoli i trajnerit Erik ten Hag është duke u lëkundur, me shumë raportime nga Anglia se ai do të largohet nga “Djajtë e Kuq”.

E për të gjithë këtë, trajneri holandez ka një përgjigje.

“Dy trofe në dy sezone dhe tri finale. Jo keq! Nëse nuk më duan më, do të shkoj diku tjetër të fitoj trofe. Kjo është ajo çfarë bëj”, tha Ten Hag.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco