Armando Broja vjen si tifoz në ‘Air Albania’

Armando Broja vjen si tifoz në ‘Air Albania’

19:10, 24/05/2024

Armando Broja ka mbyllur sezonin me Fulhamin dhe në këto ditë ka udhëtuar drejt Shqipërisë.

Sulmuesi pritet të jetë pjesë e grumbullimit të trajnerit Silvinjo për Euro 2024, por sot ka qenë në stadiumin “Air Albania” për një arsye tjetër.

Futbollisti ka qenë në impiantin e kryeqytetit si një tifoz i thjeshtë në “finalen e vogël” të kampionatit, mes Skënderbeut dhe Vllaznisë.

I ngacmuar nëse kishte ardhur këtu si tifoz i Shkodrës, ai u përgjigj me shumë humor. “Jo, jam si tifoz i Vllaznisë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco