Çfarë emocioni, heroi i Atalantës ndan gëzimin me nënën e tij!

Çfarë emocioni, heroi i Atalantës ndan gëzimin me nënën e tij!

10:37, 23/05/2024

Ademola Lookman, heroi i finales së Europa League me një “hat-trick”, që garantoi triumfin e Atalantës ndaj Leverkusenit, e festoi këtë arritje të pabesueshme në mënyrë të veçantë me nënën e tij.

Një përqafim emocional mes sulmuesit 26-vjeçar dhe nënës së tij ishte kulmi i festimeve për nigerianin, i cili është në sezonin e dytë me skuadrën italiane.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco