PSG ka gati ofertën e bujshme për yllin e Serisë A

PSG ka gati ofertën e bujshme për yllin e Serisë A

16:55, 15/05/2024

 

Agjenti i Khvicha Kvaratskhelia ka lënë derën e hapur për një largim veror te Napoli.

Megjithatë, Mamuka Jugeli thotë se do të largohet vetëm me kushtet e Napolit.

Ai tha për La Gazzetta dello Sport: “Nuk po nxitojmë të marrim një vendim, sepse Napoli është shtëpia e dytë e Khvicas.

“Ne vlerësojmë kujdesin dhe respektin e Napolit dhe të presidentit Aurelio de Laurentiis ndaj Khvica.

“Nëse ka një ofertë që kënaq klubin, lojtarin dhe De Laurentiis nuk është kundër, vendimi për të ardhmen e Kvaratskhelia do të merret vetëm duke marrë parasysh këtë”.

Është sugjeruar që PSG është e gatshme të ofrojë sulmuesin Randal Kolo Muani plus para në këmbim të sulmuesit gjeorgjian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco