VIDEO+FOTO/ Silvinjo niset drejt Shqipërisë, nis punën për Europianin

VIDEO+FOTO/ Silvinjo niset drejt Shqipërisë, nis punën për Europianin

14:41, 15/05/2024

Pushimet e trajnerit të Kombëtares shqiptare, Silvinjo, kanë përfunduar.

Tashmë ai duhet të nisë nga puna për Europianin e Gjermanisë.

Tashmë braziliani është nisur për në Shqipëri.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë vajza e tij përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Image

Tati Mendes ka ndarë disa foto të takimit mes prindërve, pasi ajo është nisur drejt Madridit dhe Silvinjo në vendin tonë, ndërsa nëna do të qëndrojë në Lisbonë.

Image

Tati ka ndarë dhe një video të trajnerit i cili është në aeroport me mbishkrimin: Shihemi në Gjermani babi, të dua shumë.

https://streamin.one/v/856f5c29

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco