Lajmi i fundit

SYRI DIGJITAL/ SPAK-u i Ramës apo SPAK i pavarur?

Euro 2024, Musiala: Franca është favoriti kryesor për ta fituar

Euro 2024, Musiala: Franca është favoriti kryesor për ta fituar

10:36, 25/04/2024

 

Euro 2024 është afër dhe Jamal Musiala ka folur për këtë kampionat prestigjoz duke bërë parashikime se kush mund ta fitojë titullin.
Në një intervistë për “Marca”, ai rreshtoi kombet favorite, duke mos llogaritur Italinë.

“Franca është favoriti numër një për këtë kompeticion. Pastaj vjen Anglia, me shumë lojtarë të mirë. Por edhe spanjollët kanë lojtarë të mrekullueshëm.

Do të jetë interesante, do të jetë një kampionat i mrekullueshëm sepse ka edhe gjithmonë një ose dy skuadra që bëjnë befasinë”, është shprehur talenti i Gjermanisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco