Lajmi i fundit

Identifikohet një nga autorët e dhunës ndaj Mëngjesit, policia mban të fshehtë emrin

VIDEOT/ Protagonist absolut, Messi shënon 2 gola dhe jep 1 asist në fitoren e Inter Miami

VIDEOT/ Protagonist absolut, Messi shënon 2 gola dhe jep 1 asist në fitoren e Inter Miami

10:02, 21/04/2024

Vitet ikin, Lionel Messi mbetet i njëjti.

Sulmuesi argjentinas realizoi dy gola dhe dha një asist në fitoren 3-1 të Inter Majemi ndaj Nashvill në MLS.

Mesi gjeti rrjetën në minutat e 11-të dhe të 81-të për golin e tij të gjashtë dhe të shtatë në kampionat.

Ndërsa dha edhe asistin për golin e parë të Serxhio Buskets në MLS në minutën e 41-të.

Leo me shokë do të kthehen në fushë të shtunën e ardhshme kundër Nju Ingland Revolushion.

Inter Majemi do të jetë në kërkim të tri pikëve të tjera ndaj një kundërshtari të Konferencës së Lindjes, ku skuadra nga Florida mban vendin e parë aktualisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco