Edhe shtesa mbyllet pa fitues, vendosin penalltitë

Edhe shtesa mbyllet pa fitues, vendosin penalltitë

23:44, 17/04/2024

 

Është mbyllur me rezultatin 1-1 koha e rregullt dhe shtesa në takimin e kthimit mes City-t dhe Realit në çerekfinale të Championsit.

Për të vendosur se cila skuadër do të përballet me Bayernin në gjysmëfinale do të gjuhen penalltitë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco