Shpërthen në festë 'Allianz Arena', Kimmich i jep avantazhin bavarezëve

Shpërthen në festë 'Allianz Arena', Kimmich i jep avantazhin bavarezëve

22:26, 17/04/2024

Ka ardhur goli i parë në Gjermani, ku Bayern Munich ka ndëshkuar skuadrën e Arsenal.

Në minutën e 64′, ka qenë Joshua Kimmich i cili ka çuar topin në rrjetën e anglezve

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco