Champions League/ Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet

Champions League/ Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet

21:47, 17/04/2024

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e sontme në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.

Rezultati pas 45 minutave në ndeshjen Manchester City-Real Madrid është 0:1 për madrilenët.

Në minutën e 12' u zhbllokua rezultati në “Etihad”. Vinius Junior asiston me zgjuarsi Rodrygon, që në tentativën e dytë mposht portierin Ederson, 0-1.

 

 

Ndërkohë, përballja mes Bayern Munich-Arsenal u mbyll në barazim pa gola. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco