Shpërthen festa, Real Madrid ndëshkon Manchester Cityn

Shpërthen festa, Real Madrid ndëshkon Manchester Cityn

21:18, 17/04/2024

Real Madridi ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Manchester Cityt.

Ishte Rodrygo i cili shënoi në minutën e 12-të të ndeshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco