Objektivi 'Final Four'/ Fitorja detyrim për Tiranën, formacionet zyrtare ndaj Kukësit

Objektivi 'Final Four'/ Fitorja detyrim për Tiranën, formacionet zyrtare ndaj Kukësit

14:31, 13/04/2024

Tirana pret Kukësin në “Air Albania” në orën 15:00 në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në Superiore.

Bardheblutë kërkojnë rikthimin te fitorja, si e vetmja alternativë për të kapur minimalisht vendin e katërt, ndërsa verilindorët për t’i ikur vendit të fundit.

Një sfidë ku barazimi ka shumë pak vlerë.

Ndërkohë trajnerët Fagu dhe Devolli kanë publikuar formacionet zyrtare.

FORMACIONET ZYRTARE:

TIRANA: Abdullahu, Mici, Lulaj, Hoxhallari, Jonuzi, Haxhiu, Deliu, Përgjoni, Jaku, Patrik, Abazaj,

KUKËSI: Tafas, Duka, Zhongo, Lamçe, Reçi, Mingo, Lleshi, Salami, Hasaj, Beshiraj, Solodovnikov

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco