VIDEO/ E pabesueshme në Arabi, lojtari goditet me kamxhik pas finales së Superkupës

VIDEO/ E pabesueshme në Arabi, lojtari goditet me kamxhik pas finales së Superkupës

17:29, 12/04/2024

Skena të turpshme pas finales së Superkupës në Arabinë Saudite.

Futbollisti i Al Ittihad, Hamdallah, është goditur me kamxhik. Pamjet po bëjnë xhiron e botës, me tifozët që kanë shprehur pakënaqësinë e tyre në reagime, në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco