Lajmi i fundit

LIVE/ Marshim i qytetarëve në mbrojtje të famlijes, kundër surrogacisë

Sarri refuzon ofertën e Spartak Moscow, italianit i propozohet drejtimi i gjigantëve të Serie A

Sarri refuzon ofertën e Spartak Moscow, italianit i propozohet drejtimi i gjigantëve të Serie A

17:26, 10/04/2024

E ardhmja e ish-trajnerit të Lazios, Maurizio Sarrit, duket se do të jetë në Itali, më saktë në të njëjtin kampionat ku ishte, në Serie A.

Nga mediet ruse raportohet se tekniku italian, i cili që pas largimit nga Lazio është pa punë, ka refuzuar një ofertë nga klubi i Spartak Moscow.

Sipas raportimeve nga Rusia shkak i këtij vendimi është një propozim interesant që i është bërë së fundmi Sarrit.

Italianit theksohet se i është propozuar që në verë të marrë drejtimin e Milani, me “kuqezinjtë” që duket se kanë vendosur t’i japin fund bashkëpunimit me Stefano Piolin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco