Dy përballje të zjarrta në Ligën e Kampionëve

Dy përballje të zjarrta në Ligën e Kampionëve

09:56, 09/04/2024

Sot (e martë) do të zhvillohen dy ndeshje në kuadër të fazës çerekfinale të Ligën e Kampionëve.

Pas një muaji pushim, Liga e Kampionëve rikthehet sot me emocione të mëdha pasi sot na presin dy përballje të jashtëzakonshme.

Në ndeshjen e mbrëmjes, ekipi më i trofeshëm në histori të garës, Real Madridi është mik i fituesit në fuqi të trofeut, Manchester Cityt.

Në takimin tjetër, lideri i Ligës Premier, Arsenali e pret në shtëpi gjigantin gjerman, Bayern Munich.

Të dy ndeshjet janë paraparë të fillojnë nga ora 21:00.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco