Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

Klubi i Serie A 'shënjestron' Igli Taren

Klubi i Serie A 'shënjestron' Igli Taren

22:18, 02/03/2024

Prej verës së shkuar Igli Tare nuk është më pjesë e Lazios dhe tanimë drejtori sportiv është në kërkim të një aventure të re.
  
Prej verës së shkuar Igli Tare nuk është më pjesë e Lazios dhe tanimë drejtori sportiv është në kërkim të një aventure të re. Ish-sulmuesi i Kombëtares s'e ka fshehur dashurinë për futbollin italian dhe pikërisht mund të ketë një rikthim në Serie A.

Është Fiorentina që po planifikon ndryshime në strukturë dhe nga Italia bëjnë me dije se mund të ketë variante të reja për të zëvendësuar drejtorin aktual, Daniele Prade.

"Violat" e presidentit Rocco Commisso duket se i kanë "vendosur syrin" Igli Tares, një njohësi të mirë të futbollit në Itali. Veç Fiores, edhe Napoli i Aurelio De Laurentiis e ka në plane Igli Taren, që duhet thënë se kishte interes dhe nga klubet e Premier League.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco