Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

Superiore/ Tirana jashtë 'Final 4', ja situata pas javës së 26-të

Superiore/ Tirana jashtë 'Final 4', ja situata pas javës së 26-të

19:37, 02/03/2024

 

Vllaznia mundi Tiranën ditën e sotme me rezultatin 3-1 në “klasiken” e futbollit shqiptar, me shkodranët që treguan se janë skuadra e momentit. Kuqeblutë tani e shohin veten tre pikë larg Egnatias kryesuese, teksa Tirana ndodhet jashtë “Final 4.

Në derbin e Durrësit, Teuta mundi Erzenin me rezultatin 3-0 duke u ngjitur kështu në renditje dhe duke vazhduar me misionin mbijetesë.

Në sfidat e djeshme, Partizani mundi Kukësin në shtëpi, Laçi u mposht nga Skënderbeu dhe Egnatia barazoi me Dinamon.

REZULTATET:

E PREMTE (01.03.2024)

PARTIZANI 3-0 KUKËSI

LAÇI 0-1 SKËNDERBEU

 

EGNATIA 1-1 DINAMO

E SHNTUNË (02.02.2024)

VLLAZNIA 3-1 TIRANA

TEUTA 3-0 ERZENI

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco