Lajmi i fundit

Berisha: Erion Veliaj kërkon strehim politik tek Balla!

Nunez nderon Liverpoolin në 'frymën e fundit', Fulham regjistron fitoren e dytë radhazi

Nunez nderon Liverpoolin në 'frymën e fundit', Fulham regjistron fitoren e dytë radhazi

18:46, 02/03/2024

 

Liverpooli mposhti 0-1 Nottingham Forest falë golit të Darwin Nunez në minutën e nëntë shtesë. The Reds siguruan një fitore tepër të rëndësishme për objektivin titull.

Fitore edhe për Fulhamin, 3-0 përballë Brightonit, ndërkohë që Tottenhami siguroi një triumf me përmbysje 3-1 kundër Crystal Palace.

Tri pikët siguroi edhe Newcastle përballë Wolvesit. Feston në transfertë West Hami, ndërkohë që Brentford-Chelsea u mbyll në barazim 2-2.

Armando Broja u aktivizua vetëm në minutën e 84’ për Fulhamin, skuadër që regjistroi fitoren e dytë radhazi pas asaj përballë Manchester United në “Old Trafford”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco