VIDEO/ I mjaftojnë vetëm 10 minuta lojë, Armando Sadiku shënon një tjetër gol në Indi

VIDEO/ I mjaftojnë vetëm 10 minuta lojë, Armando Sadiku shënon një tjetër gol në Indi

16:56, 01/03/2024

Sulmuesi shqiptar, Armando Sadiku, ka shënuar një tjetër gol në Indi.

I aktivizuar në minutën e 70-të, Sadiku tundi rrjetën (në minutën e 80-të) kundër Jamshedpur.

Ky është goli i 5-të për Sadikun në kampionatin indian të futbollit.

Skuadra e tij, Mohun Bagan ka fituar me rezultatin e pastër 3-0.

https://streamin.one/v/dcce37d0

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco