Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

Partizani-Kukësi, formacionet zyrtare

Partizani-Kukësi, formacionet zyrtare

16:24, 01/03/2024

Partizani do të presë Kukësin në orën 17:00 në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të në Superiore.

Të dyja skuadrat vijnë në këtë duel pas humbjeve javën e shkuar dhe sot do të kërkojnë me patjetër fitoren.

Trajnerët Orges Shehi dhe Bledar Devolli kanë publikuar formacionet zyrtare.

Partizani: Hoxha, Atanaskoski, Mehmeti, Maget, Murataj, Cara, Preka, Taipi, Sota, Hadroj, Mba

Trajneri: Orges Shehi

Kukësi: Tafas, Murati, Lamçe, Zhongo, Lleshi, Rashiti, Rivas, Mingo, Duka, Salami, Fejzaj

Trajner: Bledar Devolli

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco