Barcelona mund të humbasë Lewandowskin dhe dy të tjerë, pëlqehen në Arabi

Barcelona mund të humbasë Lewandowskin dhe dy të tjerë, pëlqehen në Arabi

21:17, 28/02/2024

Barcelona është duke u ndjekur me shumë interes nga klubet arabe.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle skuadra katalanase mund të humbasë tre yje në verë.

Andre Ter Stegen, Robert Lewandowski dhe Raphinha pëlqehen shumë në Arabinë Saudite.

Në drejtim të Barçës pritet të bëhen propozime shumë të larta, gjë që mund ta tundojë presidentin Laporta, i cili po kërkon çdo mënyrë për të rritur të ardhurat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco