Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

VIDEO/ Goli i Amir Rrahmanit në Sassuolo-Napoli

VIDEO/ Goli i Amir Rrahmanit në Sassuolo-Napoli

19:07, 28/02/2024

Amir Rrahmani ka shënuar golin e dytë në Serie A këtë sezon.

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës shënoi sonte ndaj Sassuolos, në minutën e 29-të.

Napoli po fiton 1-3 pas pjesës së parë, në sfidën e vlefshme për Serie A.

Dy golat tjerë u shënuan nga Victor Osimhen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco