E bujshme nga Gjermania, Zidane zgjedh Bayern Munich

E bujshme nga Gjermania, Zidane zgjedh Bayern Munich

09:34, 27/02/2024

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Gjermania në lidhje me të ardhmen e stolit të Bayern Munich.

Siç raporton “Bild”, Zinedine Zidane ka zgjedhur stolin e Bayern Munich për sezonin e ardhshëm.

Bavarezët janë në kërkim të pasuesit të Tuchel dhe ish-trajneri i Real Madrid ka vendosur të rikthehet në punë pas një pauze të gjatë dhe të marrë drejtimin e Bayern Munich.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco