Shtohet stafit teknik i Tiranës, bardheblutë prezantojnë ish-mbrojtësin e kombëtares

Shtohet stafit teknik i Tiranës, bardheblutë prezantojnë ish-mbrojtësin e kombëtares

11:31, 26/02/2024

 

Klubi i Tiranës, nëpërmjet faqes zyrtare në rrjetet sociale njoftoi se pjesë e stafit teknik të trajnerit Erbim Fagu do të jetë edhe ish-futbollisti i kombëtares, Endri Vrapi. Ky i fundit nuk është një emër i panjohur për kryeqytetasit duke qenë se ka qenë lojtar i Tiranës në sezonet 2007/2008 dhe 2013/2014. Në njoftimin e 56-herë Kampionëve të Shqipërisë theksohet se Vrapi do të jetë në krah të trajnerit Erbim Fagu dhe ndihmës-trajnerit, Vangjel Mile.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco