FOTO/ Ylli i p*rnos lëshon deklaratën e bujshme: Do ta tradhtoj të dashurin nëse humbet ndeshjen

FOTO/ Ylli i p*rnos lëshon deklaratën e bujshme: Do ta tradhtoj të dashurin nëse humbet ndeshjen

16:57, 24/02/2024

Xhoni Eblen është i pamposhtur në MMA, teksa mbrëmjen e sotme do të ndeshet me Impa Kasanganaj për titullin kampion.

Image

Për t’i shtuar motivimin ka menduar e dashura e Eblen, Xhesenia Rebeka, e cila është një modele e portalit me pullë të kuqe, “Onlyfans”.

Image

Ajo lëshoi një deklaratë të bujshme, duke thënë se do ta tradhtojë të dashurin e saj, nëse ai merr humbjen e parë në karrierën e tij mbrëmjen e sotme.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco