Jovic rikthen qetësinë te Milani, barazohet rezultati në Francë

Jovic rikthen qetësinë te Milani, barazohet rezultati në Francë

19:42, 22/02/2024

Milan ka arritur të gjejë golin e barazimit në Francë ndaj Rennes.

Në minutën e 22’, ka qenë Luka Jovic i cili ka çuar shifrat në 1-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco