Sfidat interesante që do të luhen sot në Conference League

Sfidat interesante që do të luhen sot në Conference League

09:16, 22/02/2024

Sot do të luhen ndeshje të tjera të vlefshme për Ligën e Konferencës.

Legia e Varshavës do të kërkojë kalimin në fazën tjetër njësoj si Dinamo e Zagrebit. 

Frankfurti do të përballet me Rojal Union dhe Ferencvaroshi me Olimpiakosin.

Më poshtë mund të shihni sfidat e sotme të Conference League.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco