Liga e Europës/ Në fushë zbresin Milani dhe Roma, njihuni me duelet e mbrëmjes së sotme

Liga e Europës/ Në fushë zbresin Milani dhe Roma, njihuni me duelet e mbrëmjes së sotme

09:08, 22/02/2024

Liga e Europës rikthehet sot me duelet e vlefshme për fazën e 1/8-ave.

Milani praktikisht e ka siguruar kalimin në fazën tjetër pas fitores me Renes.

Nga ana tjetër Roma do të kërkojë sot fitoren pas barazimit me Fejnordin.

Karabaku fitoi duelin e parë 4-2, ndërsa Sparta me Gallatasarain e mbyllën në barazim sfidën e parë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco