Champions League/ Spikat supersfida Inter-Atletiko Madrid, njihuni me përballjen tjetër

Champions League/ Spikat supersfida Inter-Atletiko Madrid, njihuni me përballjen tjetër

09:11, 20/02/2024

Sot në orën 21:00 do të luhen 2 ndeshjet e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve.

Padyshim supersfida e mbrëmjes është Inter-Atletiko Madrid.

Dy skuadra shumë të fortë që kërkojnë të shkojnë larg në këtë kompeticion.

Favoritë në letër janë zikaltrit, por bardhekuqtë do të provojnë të japin maksimumin.

Ndërsa sfida tjetër është PSV-Dortmund.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco