VIDEO/ Katari ndërton stadiumi e parë për botërorin. Shiko çfarë mrekullie

VIDEO/ Katari ndërton stadiumi e parë për botërorin. Shiko çfarë mrekullie

20:30, 19/05/2017

Katari ka marr shumë seriozisht punën, duke mos i lënë asgjë rastësisë.

Njëri nga stadiumet tashmë është afër përfundimit, edhe pse duhen 5 vjet nga zhvillimi i Botërorit.

Bëhet fjalë për një stadium në Doha që ka kapacitet deri në 48 mijë vende.

Shiko videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment