FOTO/ Nga Manchester City tek Bayerni i Mynihut. Ja transferimi suprizë

FOTO/ Nga Manchester City tek Bayerni i Mynihut. Ja transferimi suprizë

20:10, 19/05/2017

Yaya Toure mund të përfundoi te Bayern Munchen. Ky është lajmi që jipet sot në mediat gjermane.

Skuadra bavareze është në kërkim të zëvëndësuesit të Xabi Alonsos dhe Toure është në listën e parë të dëshirave për Ancelottin. 

Lajmin e ka konfirmuar edhe agjenti i futbollistit, Dmitri Seluk. "Bayern do të jetë skuadër e përshtatshme për nivelin e Yayas. Ne jemi të hapur për të gjithë" ka thënë agjenti i tij. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment