Alexis Sanchez pas përfundimit të kampionatit nuk do të jetë më i Arsenalit

Alexis Sanchez pas përfundimit të kampionatit nuk do të jetë më i Arsenalit

19:20, 19/05/2017

Alexis Sanchez sipas medieve në Angli, nuk është i gatshëm të kalojë një sezon në Europa League, dhe do të shqyrtojë ofertat nga Manchester City, Chelsea e Bayern Munich.

Arsenali në javën e fundit të Premierligës, i duhet të fitojë në shtëpi ndaj Evertonit, dhe të shpresojë që Middlesbrough të ndalë së paku në barazim Liverpoolin.

Çmimi i Sanchez shkon deri në 60 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment