Shënon Rey Manaj, ndëshkon Fenerbahcen në Stamboll

Shënon Rey Manaj, ndëshkon Fenerbahcen në Stamboll

19:37, 04/12/2023

Rey Manaj nuk ndalet as përballë Fenerbahces, kundërshtar të cilin e ka ndëshkuar në “Sukru Saracoglu Stadium“.

Sulmuesi shqiptar i Sivassporit, rihapi ndeshjen në minutën e 50-të, moment kur kontrolloi bukur një top dhe tundi rrjetën kundërshtare.

Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Fenerbahcen, teksa goli i sulmuesit lushnjar e ka bërë më dramatike takimin në Stamboll.

Ky është goli i pestë sezonal në Superligën turke për 26-vjeçarin, i cili po kalon një formë të mirë sportive.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco