Zhurma s*ksi gjatë transmetimit të shortit të Euro2024, YouTuberi i njohur merr përgjegjësinë

Zhurma s*ksi gjatë transmetimit të shortit të Euro2024, YouTuberi i njohur merr përgjegjësinë

10:56, 03/12/2023

Gjatë hedhjes së shortit të Euro 2024 të shtunën pasdite (2 dhjetor) në Filarmoninë Elbe në Hamburg, Gjermani, zyrtarët e UEFA-s mbetën të shtangur teksa dëgjuan disa zhurma seksi gjë që e konfirmoi edhe reagimi i menjëhershëm i David Silva.

Image

Nuk u desh shumë që dikush të merrte përgjegjësinë për mashtrimin që do të hyjë në historinë e futbollit. 

 

 

Besoj se e mbani emrin Jarvo69, i njohur si Daniel Jarvis, i cili qëndronte gjithashtu pas një shakaje të ngjashme gjatë mbulimit të drejtpërdrejtë të BBC të ndeshjes së raundit të tretë të FA Cup midis Wolves dhe Liverpool në janar.

Në një video të publikuar në faqen e tij në X  ai tregoi se si arriti të kryente mashtrimin.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco