Lajm i mirë nga Roma, Kumbulla rekuperohet më shpejt seç pritej bashkohet me grupin në stërvitje

Lajm i mirë nga Roma, Kumbulla rekuperohet më shpejt seç pritej bashkohet me grupin në stërvitje

11:59, 02/12/2023

Skuadra e Roma-s, pas kthimit në kryeqytet pas ndeshjes në Europa League ndaj Servette, ka nisur të premten menjëherë me stërvitjen.

Sipas raportimeve të medieve italiane, në këtë seancë stërvitore ka marrë pjesë edhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Marash Kumbulla.

Kumbulla duket se është rikuperuar nga dëmtimi i ligamentit dhe është gati për rikthimin e madh më shpejt seç pritej.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco