Anulohet ndeshja Bayern Munich-Union Berlin

Anulohet ndeshja Bayern Munich-Union Berlin

11:51, 02/12/2023

Bayern Munich-Union Berlin, e planifikuar për t’u luajtur këtë të shtunë në orën 15:30 është shtyrë, e vlefshme për raundin e 13-të të Bundesliga.

Klubet gjermane bëjnë me dije se shkak i kësaj shtyrjeje është bërë bora e shumtë që ka rënë në Mynih.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco