FOTO/ 'Shqiponjë' speciale për 28 nëntorin, shikoni çfarë ndodhi në duelin e Champions-it Milan-Dortmund

FOTO/ 'Shqiponjë' speciale për 28 nëntorin, shikoni çfarë ndodhi në duelin e Champions-it Milan-Dortmund

22:10, 28/11/2023

Një “shqiponjë” speciale vjen si dhuratë për 28 nëntorin nga “San Siro” teksa bëhej gati të startonte supersfida mes Milanit dhe Dortmundit e vlefshme për grupet e Champions-it, një djalosh shqiptar, i cili ndodhej pranë kapitenit të Milanit, Calabria, në momentin që kamera i është drejtuar, ai ka rrëmbyer skenën duke bërë me duar shqiponjën dy krenare.

Image

Një mesazh gjenial urimi për të gjithë shqiptarët në këtë ditë speciale për mbarë kombin.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco