Champions League/ Të gjithë sytë nga Milan-Dortmund dhe PSG-Newcastle

Champions League/ Të gjithë sytë nga Milan-Dortmund dhe PSG-Newcastle

20:26, 28/11/2023

 

Në mbrëmje, në orën 21:00 do të fillojnë 6 sfida tepër të bukura të vlefshme për grupet e Champions League.

Të gjithë vëmendjen e kanë veçanërisht dy ndeshje tepër të forta, pasi të katërta skuadrat kërkojnë fitoren. Milan do të ndeshet ndaj Dortmund në “San Siro” dhe PSG ndaj Newcastle në “PArc des Princes”.

Të katërta skuadrat ndodhen në grupin e ferrit dhe të katërta kërkojnë vetëm fitoren.

Në fushë gjatë mbrëmjes do të jetë edhe Manchester City që do të ndeshet në shtëpi ndaj Leipzig, por edhe Barcelona kundër Portos.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco