Lajmi i fundit

KUSH PAGUAN/ Shitje droge dhe prostitucion/ Biznesi i taksive ‘kamuflim’ kriminaliteti?!

Zyrtare/ Neuer rinovon kontratën me Bayern Munich

Zyrtare/ Neuer rinovon kontratën me Bayern Munich

17:35, 28/11/2023

 

Manuel Neuer ka rinovuar kontratën e tij me klubin e Bayern Munich deri në qershor të vitit 2025.

Edhe pse pësoi një dëmtim të rëndë kur ishte me pushime në alpe, Neuer u rikthye pas një kohe të gjatë në fushë dhe sërish ka karakteristikat e tij profesionale që e mbajnë ende në renditjen e portierëve më të mirë në botë.

Kështu, klubi bavarez ka rinovuar kontratën e portierit gjerman edhe për një tjetër sezon. Bashkë me të ka rinovuar edhe portieri tjetër, Sven Ulreich.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco